Kõik voblerid mis siin lehel näha on valmistatud käsitööna algusest lõpuni. Landi mudelid on loodud, disainitud ise. Täpse materjali koostise millest algtoorikud valmistatud ning tehnoloogia selleks jätan mainimata. Landi küljes olevad aasad vedamise ning konksude jaoks keeratud roostevabast terasest läbimõõduga 0,8mm. Rõngad mis lantidel küljes samuti roostavabast terasest 4mm ning lõhelantidel 5mm. Jõeforelli vobleritel konksud nr. 8 kolm haru, lõhe mudelitel nr.6  kolm haru. Voblerid on värvitud enamasti Createx-i vesialuseliste värvidega ning on üle lakitud 6-7 kihti veekindla lakiga. Landi keeled valmistatud survevalu meetodil vastupidavast palstist.
Ujuvad voblerid on tasakaalustatud nii, et vette heites lant püsib veepinnal. Kerima hakates lant sukeldub võngeldes. Kerimist peatades lant hakkab vaikselt hõljudes pinda tagasi kerkima, mitte kiiresti. Ei ole harvad juhused kui kala haarab lanti just sel ajal kui lant liueldes pinda tõusmas.
Uppuvad mudelid on tasakaalustatud nii, et vette heites lant hakkab vaikselt vajuma põhja suunas horisontaalselt. Mitte ei tohi seda teha vertikaalselt saba või pea ees pool. Hästi tasakaalus lanti võib kala rünnata juba langemise ajal. Uppuvatel mudelitel keele peal märgis S(sinking).
Voblerite ühendamisel liinile kasutada väikest landilõksu testiga 5-6 kg ning lõhe jaoks 15-20kg. Mitte mingil juhul ärge kasutage pöörlat lisaks lõksule. Sobiv liin lantide vedamiseks 0,18-0,22mm, lõhe jaoks nöör kuni 0,25mm. Mida väiksema diameetriga liin seda mugavam püük. Lant sukeldub kiiremini ning sügavamale, heite pikkust lisandub ka mõistagi. Kindlasti katsuge enne liini kerimist rullile see üle mõõta mõne käepärase mõõteriistaga, et mitte tühja vaeva näha. Väga paljudel Euroopas müüdavatel liinidel on pakendil ebatäpsed andmed. Nii tõmbetugevus kui ka diameeter võivad tugevasti erineda tegelikkusega.